Panna Hakkında

Avrupa Standartlarında ÜretimŞener DEDE
Kurucu & Genel MüdürKerim YILMAZ
Kurucu Ortak


PANNA; AVRUPA STANDARTLARINI “YENİLEBİLİR LEZZETLER” SLOGANIYLA TÜRKİYE’DE BİRÇOK İŞLETMEYLE BULUŞTURMAKTADIR.

İsviçre’nin önde gelen gıda firmalarında üretim müdürü pozisyonunda 23 yıllık deneyimi olan Şener Dede, İsviçre’de başarıya ulaştırdığı ürün kalitesini, kendi ülkesine de getirerek PANNA kalitesi ile Türkiye’yi buluşturdu. 2012 yılında diğer Kurucu Ortak Kerim Yılmaz ile birlikte Türkiye’de yatırım yapma kararı alarak; Su kaynaklarının kalitesi, Doğası ve Lojistik avantajlarından dolayı, üretim tesisini Sapanca’ya kurdular.

Panna Lezzetleri her yerde!


GSK Gıda San. Tic. Ltd. Şti. bünyesindeki PANNA, Avrupa Standartlarını “Yenilebilir Lezzetler” sloganıyla Türkiye’de birçok işletmeyle buluşturmakta ve kalitesini her geçen gün daha yukarıya taşıyarak yeni hedeflerine doğru yol almaktadır. Panna; hijyen standartları ve kaliteli hammadde kullanımıyla Avrupa Standartlarında üretim yapmaktadır. Pastörize, doğal, kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünler imal etmektedir. Şirket kendi alanında Türkiye’de tektir ve öncü konumdadır.

Yüksek Hijyen Standartları, Kaliteli Hammadde, Teknoloji Verimliliği, Deneyimli İşgücü. Bu kaliteyi Türkiye’de Panna diye adlandırıyoruz.

PANNA; Yurt içinde sektördeki ithal ürün ihtiyacını azaltarak, ülke ekonomisine artı değer katmaktadır.


Panna Ekibi

Kaliteyi, memnuniyeti, Panna’yı lezzetli kılan değerli insanlar

Bizimle hemen iletişime geçin


Panna Lezzetleriyle tanışmak ve Yenilebilir Lezzetlerimizden sizde tatmak istiyorsanız bize ulaşın.


İletişim

+90 (264) 310 1969

info@panna.com.tr

Türkçe